VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

Gdańsk, ulica Długa podczas Euro 2012. © Valery

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plWitryna internetowa na WschodzieOptymalizacja i pozycjonowanie

POZYCJONOWANIE WITRYN INTERNETOWYCH NA WSCHODZIE

Jako specjaliści, biegle posługujący się językiem rosyjskim i od dawna działający w branży technologii internetowych, oferujemy Państwu usługi pozycjonowania witryn internetowych na Wschodzie. Pozycjonowanie stron internetowych szeroko rozumiane jest jako działania zmierzające do osiągnięcia wysokich pozycji witryny w wynikach wyszukiwarek internetowych.

W Polsce, tak samo jak i na Wschodzie, działania te zazwyczaj dzielą się na optymalizację stron internetowych i bezpośrednio ich pozycjonowanie. Jesteśmy pewni, że jeśli kwestię osiągnięcia dobrych wyników w wyszukiwarkach rozwiązuje się kompleksowo, to do wspomnianych dwóch składników należy dodać trzeci – umieszczenie jak najwięcej informacji na stronie internetowej.

Realizujemy kompleks usług skierowanych na zwiększenie pozycji Państwa witryny internetowej w wyszukiwarkach, a mianowicie:

- sporządzimy Państwa ofertę i inne treści witryny internetowej w języku rosyjskim. Jak zaznaczono powyżej, witryna internetowa powinna zawierać wiele materiałów. Sporządzimy w języku rosyjskim treści podstawowych stron, jak również szczegółowe opisy towarów i usług;

- dokonamy optymalizacji każdej podstrony pod kątem wyszukiwarek, tzn. wybierzemy i zastosujemy w treści każdej podstrony stosowne słowa kluczowe i zoptymalizujemy kod podstrony;

- umieścimy w Internecie rosyjskojęzycznym odnośniki (linki) do Państwa witryny internetowej.

Stosujemy wyłącznie takie techniki pozycjonowania, które prowadzą do obiektywnego zwiększenia rankingu witryny internetowej w wyszukiwarkach, a zarazem nie narażają witryny internetowej na eliminację z wyników wyszukiwania, lub stosowanie przez wyszukiwarki innych sankcji.

W sprawie pozycjonowania prosimy o kontakt i podanie adresu witryny internetowej. Zazwyczaj nawet na podstawie wstępnego zapoznania się z witryną internetową, nasz specjalista może ocenić jakie czynności należy przeprowadzić, żeby znacznie polepszyć pozycję witryny w wyszukiwarkach. Dane kontaktowe przedstawiono w zakładce „Kontakt”.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl