VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

Uliczka w Gdańsku. © Valery, 2012 r.

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plEksport do Rosji, Białorusi i KazachstanuReklama na Wschodzie

OGŁOSZENIA I INNA REKLAMA W KRAJACH WSCHODNICH

Celem naszej działalności jest wspomaganie polskich przedsiębiorców w zaistnieniu na rynkach krajów wschodnich – Rosji, Białorusi, Ukrainie, Kazachstanie. Obecnie Internet jest jednym z głównych kierunków promocji towarów i usług, dlatego radzimy Państwu stworzyć witrynę rosyjską, lub przynajmniej podstrony w języku rosyjskim.

Państwa witryna rosyjska będzie wizytówką w Internecie rosyjskojęzycznym, i jednocześnie podstawą do realizacji kampanii reklamowych na tej platformie.

Oferujemy Państwu następujące usługi w zakresie reklamy na Wschodzie:

- przeprowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach Google i Yandex;

- umieszczenie ogłoszeń na popularnych witrynach rosyjskich, białoruskich i ukraińskich;

- umieszczenie reklamy (banerów) na stronie www.VIP-klasa.pl.

Kampanie reklamowe w wyszukiwarkach

Jesteśmy gotowi przeprowadzić dla Państwa kampanie reklamowe w wyszukiwarkach Google i Yandex. Wyszukiwarka Yandex.ru jest powszechnie znaną i stosowaną na Wschodzie (w szczególności w Rosji, na Białorusi i Ukrainie) wyszukiwarką rosyjskojęzyczną. Jak świadczą statystyki witryny VIP-klasa.pl za ostatnie 3 miesiące, około 48% rosyjskojęzycznych użytkowników było skierowanych na witrynę przez wyszukiwarkę Google i około 44% przez Yandex. Wartości procentowe pomiędzy Google i Yandex z miesiąca na miesiąc mogą się różnić, jednak statystyki te wyraźnie pokazują, że warto reklamować się na Wschodzie również w światowej wyszukiwarce Google, jak i w rosyjskiej wyszukiwarce Yandex.

Specjalista, który przeprowadza kampanie reklamowe w wyszukiwarkach na Wschodzie, musi biegle posługiwać się językiem rosyjskim, jak również musi posiadać wiedzę co do pozycjonowania w Internecie. Musi również posiadać doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii reklamowych w wyszukiwarkach. Właśnie takich fachowców mamy w zespole. Z nimi możemy zapewnić Państwu przeprowadzenie najbardziej skutecznych kampanii reklamowych, przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów przeznaczonych na reklamę.

Umieszczenie ogłoszeń w Internecie

Umieszczenie ogłoszeń na stronach rosyjskich to jeden z najbardziej skutecznych sposobów szybkiego odnalezienia klientów i zaprezentowania siebie i swojej firmy. Ponadto posiadanie swojego ogłoszenia na rosyjskojęzycznych stronach internetowych, ułatwi pozycjonowanie Państwa strony na platformie internetowej.

Efektywnie realizujemy usługę umieszczenia ogłoszeń w Internecie rosyjskim. Wiemy gdzie umieszczać ogłoszenia, opisy i inną reklamę, jak również wiemy, jak robić to dobrze i w taki sposób, aby przynosiło wymierne dla Państwa korzyści.

Umieszczenie reklamy (banerów) na stronie www.VIP-klasa.pl

Witryna internetowa www.VIP-klasa.pl zawiera dział rosyjski www.VIP-klasa.pl/shop/ – Katalog polskich stron internetowych, który jest przeznaczony dla użytkowników z Rosji, Białorusi i Ukrainy. Podstrony te sporządzone są w języku rosyjskim i zawierają informacje na temat kupowania towarów w Polsce. Codziennie katalog odwiedza koło 300-400 użytkowników, którzy szukają w Polsce różnych towarów, m.in. odzieży, obuwia, elektroniki, części samochodowych, produktów spożywczych i innych.

Proponujemy Państwu umieścić na podstronach katalogu www.VIP-klasa.pl/shop/ lub na innych podstronach witryny www.VIP-klasa.pl dużego baneru o rozmiarach 300x600 lub 160x600 pikseli. Baner ten zostanie umieszczony po prawej stronie na górze, akurat w pozycji gdzie na tej podstronie umieszczona jest reklama Google. Jeśli tak duży baner zostanie dobrze wykonany pod względem graficznym, to zwróci uwagę użytkowników na Państwa produkty.

Ponadto umieszczamy baner razem z otwartym dla wyszukiwarek linkiem na Państwa witrynę, co zwiększy jej pozycję w wyszukiwarkach.

Za darmo na okres 3 miesięcy umieścimy baner klienta, który zamówi usługi na kwotę minimum 150 złotych. W poniższej tabeli podane zostały koszty zwykłego umieszczenia baneru. Możemy umieścić baner z linkiem na witrynę, której temat nie jest konkurencyjny, i pod warunkiem że wygląd baneru będzie z nami uzgodniony.

Koszt umieszczenia baneru o rozmiarach 300x600 lub 160x600 pikseli

3 miesiące

6 miesięcy

9 miesięcy

12 miesięcy

50 zł

90 zł

120 zł

140 zł

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Nasi specjaliści udzielą bardziej szczegółowych informacji i odpowiedzą na wszelkie pytania. Dane kontaktowe podane są w zakładce „Kontakt”.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl