VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

Gdynia-Orłowo. © Valery, 2012г.

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plTłumaczenia na rosyjski i białoruskiTłumaczenia ustne

TŁUMACZENIA USTNE ROSYJSKIEGO

Tłumaczenie ustne, to niezastąpiona usługa podczas organizacji spotkań z rosyjskimi, białoruskimi, ukraińskimi partnerami biznesowymi. Podczas takich eventów najczęściej używane jest tłumaczenie ustne następcze (konsekutywne), kiedy osoba mówiąca robi krótkie przerwy w przemówieniu, podczas których tłumacz rosyjsko-polski odtwarza wypowiedź w języku docelowym.

Dzięki specjalistom z naszego biura tłumaczeń, usługa może być świadczona w Polsce, jak również na terenie obwodu kaliningradzkiego Rosji, a także w Republice Białorusi, w obwodzie grodzieńskim (Grodno) i w obwodzie brzeskim (Baranowicze).

Prosimy z wyprzedzeniem uzgodnić z naszym tłumaczem języka rosyjskiego możliwość przybycia w określonym terminie do miejsca przeprowadzenia spotkania biznesowego. Informacje kontaktowe przedstawione są w zakładce „Kontakty”.

Tłumaczenie podczas telekonferencji

Oferujemy Państwu również usługę rosyjsko-polskiego tłumaczenia telekonferencji. Zorganizować telekonferencję z partnerami biznesowymi ze Wschodu można za pomocą popularnego programu Skype. W tym programie w czasie rozmowy można podłączyć inne osoby, które dodane są do kontaktów Skype.

Telekonferencja z udziałem tłumacza rosyjskiego, to świetna okazja żeby szybko i wyczerpująco omówić z partnerami zagranicznymi wszelkie kwestie dotyczące dalszej współpracy. Usługa tłumaczenia telekonferencji jest niedroga, może być realizowana przez nasze biuro tłumaczeń w każdy dzień roboczy, a nawet w dzień wolny od pracy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl