VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

Most w Tczewie. © Valery, 2012г.

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plTłumaczenia na rosyjski i białoruskiTłumaczenie stron www

TŁUMACZENIE STRON INTERNETOWYCH NA JĘZYK ROSYJSKI

Usługa tłumaczenia stron internetowych na język rosyjski

Świadczymy usługi profesjonalnego tłumaczenia stron internetowych na język rosyjski. Oto zalety naszych usług:

- tłumaczenie będzie wykonane przez doświadczonego tłumacza, dla którego język rosyjski jest językiem ojczystym. Jest to gwarancją że teksty, nawet specjalistyczne, będą napisane poprawnie, bez błędów ortograficznych i stylistycznych, a zdania będą ułożone tak, jak internauci rosyjskojęzyczni są przyzwyczajeni je odbierać;

- w przetłumaczonych tekstach będą zastosowane słowa kluczowe, tzn. słowa i wyrażenia, które są najczęściej wprowadzane do wyszukiwarek. Pozwoli to zwiększyć ruch na Państwa rosyjskiej witrynie internetowej;

- nasze usługi nie są drogie, mimo że dokonujemy kompleksowych rozwiązań (dobór słów kluczowych, udzielenie konsultacji, co do budowy witryny, jej optymalizacji i pozycjonowania na Wschodzie). Praktycznie cena tłumaczenia jest taka sama, jak cena zwykłego tłumaczenia na język rosyjski.

Prosimy o kontakt z naszym specjalistą w sprawie tłumaczenia witryn na język rosyjski. Dane kontaktowe przedstawiono w zakładce „Kontakt”.

Dlaczego jest Państwu potrzebna strona internetowa w języku rosyjskim?

Po pierwsze, dlatego że na Wschodzie język angielski nie jest aż tak popularny jak w Polsce. Mylą się Ci, którzy uważają że wystarczy stworzyć witrynę internetową w języku angielskim (jako języku międzynarodowym) i już o towarach i usługach, promowanych na stronach witryny, dowie się cały Świat.

Rosyjscy, białoruscy, ukraińscy użytkownicy Internetu wprowadzają do wyszukiwarek zapytania przeważnie w języku rosyjskim. Wiadomo że każda wyszukiwarka jako odpowiedź na zapytanie udostępnia linki do stron internetowych, których temat jest najbardziej przybliżony do wprowadzonego hasła. Oczywiste więc jest, że na zapytanie w języku rosyjskim, wyszukiwarki udostępniają linki do stron internetowych, wykonanych również w języku rosyjskim.

Po drugie, dlatego że wielu użytkowników Internetu ze Wchodu korzysta z rosyjskiej wyszukiwarki Yandex.ru, która skanuje strony internetowe, zawierające treści w języku rosyjskim, białoruskim i ukraińskim. Do indeksu wyszukiwarki Yandex trafiają też witryny w innych językach, jednak ilość takich witryn jest znikoma.

Jak wynika ze statystyk odwiedzin witryny VIP-klasa.pl za ostatnie 3 miesiące, około 48% rosyjskojęzycznych użytkowników było skierowanych na witrynę przez wyszukiwarkę Google, około 44% przez Yandex, około 6% przez rosyjską wyszukiwarkę Mail.ru. Tak wygląda trójka liderów wśród systemów wyszukiwania na Wschodzie. Statystyki te wyraźnie pokazują, że około połowa internautów ze Wschodu korzysta z wyszukiwarek rosyjskich, które indeksują w Internecie przeważnie treści rosyjskojęzyczne.

Tak więc jeśli chcecie Państwo, aby użytkownicy Internetu ze Wschodu mogli odnaleźć Państwa witrynę internetową, a co za tym idzie, mogli przeczytać opisy Waszych towarów i usług, witryna musi zawierać treści w języku rosyjskim.

Najprościej jest zbudować witrynę rosyjską poprzez tłumaczenie polskojęzycznej witryny internetowej. Za pomocą takiego rozwiązania można uniknąć dodatkowych kosztów na projektowanie designu, tworzenie kodu stron, itd. Jednocześnie otrzymacie Państwo rosyjską witrynę z oryginalną treścią (pod kątem wyszukiwarek), która pozwoli przyciągnąć wielu internautów ze Wschodu, z których część na pewno zostanie Państwa klientami i partnerami biznesowymi.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl