VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

Gdańsk, niedaleko dworca. © Valery, 2012г.

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plTłumaczenia na rosyjski i białoruskiTłumaczenie dokumentów

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW NA JĘZYK ROSYJSKI

Tłumaczenie dokumentów zwykłe (nie poświadczone)

Bardzo często przy prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest potrzebne tłumaczenie dokumentów poświadczone, tzn. wykonane przez tłumacza przysięgłego. Oferujemy Państwu usługę tłumaczenia na język rosyjski na tyle dokładnego, że nie będzie się ono niczym różnić, od tłumaczenia uwierzytelnionego, jest jednak znacznie tańsze, a cena jest taka sama jak koszt zwykłego tłumaczenia pisemnego. Ponadto staramy się wykonać tłumaczenie jak najszybciej i nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat.

W celu dokonania bezpłatnej wyceny prosimy wysłać pliki tekstowe lub skany dokumentów na adres mailowy info@VIP-klasa.pl.

Tłumaczenie dokumentów biznesowych

Szybko i wygodnie dokonamy dla klienta tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski (lub odwrotnie) umów, faktur, certyfikatów, świadectw, oświadczeń i innych dokumentów, z którymi macie Państwo do czynienia przy eksporcie lub imporcie towarów.

Szybko i dokładnie przetłumaczymy na język rosyjski instrukcje obsługi, opisy produktów, Państwa ofertę i inne dokumenty, dotyczące produkowanych towarów.

Tłumaczenie dokumentacji technicznej

Świadczymy usługi tłumaczenia technicznych tekstów i dokumentów (instrukcji, opisów technicznych, projektowej i wytwórczej dokumentacji technicznej), jak również naukowo-techniczne tłumaczenia na język rosyjski.

Nasi tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych. Do tej pory przetłumaczyli ponad 300 dokumentów tego rodzaju, w tym instrukcje o objętości większej niż 100 stron tekstu w języku polskim.

Tłumaczenie reklamy

Posiadamy w zespole tłumaczy, dla których język rosyjski jest językiem ojczystym (native speaker), dlatego śmiało stawiamy czoła każdemu wyzwaniu, jeśli chodzi o tłumaczenie na język rosyjski. Poradzimy sobie precyzyjnie, a gdzie trzeba kreatywnie, w przetłumaczeniu broszury, ulotki, wizytówki i innej reklamy, w tym slogany reklamowe.

Tłumaczenie dokumentów archiwalnych

Świadczymy usługi tłumaczenia zwykłego (nie poświadczonego) dokumentów archiwalnych.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl