VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

Wiatrak w Tczewie. © Valery, 2012 r.

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plPozycjonowanie stron www

DOBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH. LINKI DO STRONY W KATALOGACH I NA FORACH INTERNETOWYCH

Dlaczego potrzebny linki?

Po pierwsze, rejestracja w katalogach, jak również zamieszczenie linków na forach tematycznych, pozwala podwyższyć pozycję Państwa witryny w wyszukiwarkach. Ranking stron internetowych w Google określa PageRank (PR), a w najbardziej popularnej rosyjskiej wyszukiwarce Yandex – Indeks cytowania. Promotorzy stron internetowych wiedzą, że jednostki te do pewnego stopnia wpływają na wyniki zapytania w wyszukiwarce. Co więcej, ranking witryny ma duży wpływ na ocenę, którą wystawiają Państwu potencjalni partnerzy biznesowi. Pozycja witryny w wyszukiwarkach świadczy także o sile firmy, nie tylko w świecie wirtualnym ale i rzeczywistym.

Po drugie, stosowanie słów kluczowych do opisu strony, jak również obecność linków do Państwa witryny w katalogach i na forach zwiększają ilość odwiedzin Państwa strony.

Dobór słów kluczowych

Pierwszym krokiem do celu jest dogłębna analiza informacji pod kątem semantyki, analiza zamieszczonych na stronie internetowej tekstów i wybór odpowiednich zapytań, które będą wprowadzane do wyszukiwarek przez internautów. Bardzo często zapytania te nie zawierają słów i fraz, których używamy podczas rozmowy czy tworzenia tekstu. Wyszukiwarki zapamiętują i przechowują statystyki wszystkich zapytań. Dzięki temu możemy tworzyć opisy stron pod kątem słów i zwrotów najczęściej pojawiających się w zapytaniach Internautów. Czynność ta jest najważniejszym środkiem optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek i stanowi podstawę do dalszej promocji witryny w Internecie.

Poprzez rejestrację w katalogach i zamieszczenie linków na forach zwiększamy liczbę osób przeglądających naszą stronę, zwiększając zarazem liczbę potencjalnych klientów. „Poprawnie” skonstruowany link do witryny internetowej musi być zgodny z zapytaniem wprowadzonym przez użytkownika. Wtedy to, Google lub Yandex „podniesie” pozycję naszej witryny w wynikach wyszukiwania i dzięki temu zwiększy prawdopodobieństwo kliknięcia na nasz link . Rejestrując stronę w katalogach według doboru słów kluczowych wymyśla się nazwy alternatywne witryny internetowej, które są następnie używane jako linki. Nazwy te powinny być adekwatne do zawartości strony i należy unikać w nich powtarzających się fraz. Najlepszym rozwiązaniem jest zarejestrowanie i posiadanie unikalnej nazwy witryny w każdym katalogu. Dlatego liczba alternatywnych nazw może sięgnąć nawet kilkuset. Znalezienie odpowiednich nazw alternatywnych, tak aby pokrywały się one z zapytaniami Internautów jest ciężką i twórczą pracą, ale niezwykle opłacalną.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl