VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

© Valery, Grodno 2012 r.

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plWitryna internetowa na Wschodzie

TWORZENIE I POZYCJONOWANIE WITRYN INTERNETOWYCH NA WSCHODZIE

Na Wschodzie najbardziej rozpowszechnionym, najczęściej stosowanym w Internecie językiem, jest język rosyjski, nie tylko w Rosji, ale i na Białorusi, Ukrainie, w Kazachstanie. Dlatego jeżeli mówimy o tworzeniu witryny internetowej, która ma promować towary i usługi na Wschodzie, przede wszystkim mówimy o witrynie w języku rosyjskim.

Najprostszą drogą stworzenia rosyjskiej witryny jest tłumaczenie na język rosyjski polskojęzycznej witryny. W tym przypadku oszczędzamy na opracowaniu designu stron i kosztach programisty. To jedno z rozwiązań, chociaż tworzenie zupełnie nowej, odmiennej witryny przynosi o wiele leprze rezultaty. W pierwszym i drugim przypadku naszym celem jest promocja towarów i usług na rynkach krajów wschodnich.

Żeby osiągnąć ten cel musimy uruchomić rosyjską witrynę internetową, umieścić na podstronach jak najwięcej materiałów w języku rosyjskim, pozycjonować witrynę na Wschodzie, a także umieścić ogłoszenia i inną reklamę.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie tworzenia i pozycjonowania rosyjskich stron internetowych, w tym:

- tłumaczenie stron internetowych na język rosyjski. Doświadczony tłumacz rosyjski (native speaker) profesjonalnie przetłumaczy materiały, ponadto zastosuje w tekstach słowa kluczowe, w celu zwiększenia ilości odwiedzin witryny i maksymalnego jej dostosowania do sprzedaży towarów i usług;

- napisanie w języku rosyjskim tekstów (opisów towarów, oferty firmy, itd.) do witryny internetowej. Zadanie to może być wykonane tylko polsko-rosyjskim tłumaczem – native speakerem, który ma „ostre pióro”. Właśnie takich specjalistów mamy w zespole;

- optymalizację stron pod kątem zapytań rosyjskojęzycznych internautów, a także pozycjonowanie witryn internetowych na Wschodzie. Usługi te wykonywane są przez specjalistów, którzy znają się na Internecie rosyjskim, jak również dobrze się orientują we współczesnych web-technologiach;

- umieszczenie ogłoszeń i innej reklamy na popularnych portalach internetowych w krajach wschodnich. Są to działania skierowane na przyciągniecie internautów, zainteresowanych Państwa towarami i usługami.

Wyżej wymienione działania sprawią, że staniecie się Państwo obecni w Internecie rosyjskojęzycznym, a co za tym idzie, obecni na rynkach krajów wschodnich. W naszych czasach promocja towarów i usług w Internecie jest obowiązkowa.

Ceny usług są ustalane indywidualnie, jednak są całkiem przyzwoite i odpowiadają czasowi, jaki musimy przeznaczyć do należytego, pod względem jakości, wykonywania wszystkich niezbędnych czynności.

W większości przypadków działania, dotyczące uruchomienia rosyjskiej strony internetowej i jej promocji na Wschodzie, mogą być przeprowadzone zdalnie. Jednak jeżeli chodzi o tworzenie rozbudowanej witryny, zawierającej wiele materiałów, oferujemy przyjazd naszego specjalisty do Państwa firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl