VIP-klasa.pl: Interesy na Wschodzie

Tłumaczenia

Kontrahenci

Eksport

Import

Witryna rosyjska

Kontakt

BY

PL

RU

USŁUGI

Tłumaczenia na rosyjski
i białoruski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia stron www

Kontrahenci na Wschodzie

Przedstawiciele handlowi

Kontakty z kontrahentem

© Valery, Grodno 2014 r.

Eksport do Rosji, Białorusi

Dostawa towarów

Reklama na Wschodzie

Rejestracja firmy

Import ze Wschodu

Poszukiwanie producentów

Witryna www na Wschodzie

Domeny BY, RU, UA

Pozycjonowanie

Hosting

INFORMACJE

Kurs rubla i hrywny

ARTYKUŁY

Wybór nazwy domeny

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja osób prawnych

DZIAŁ ROSYJSKI

Katalog polskich stron www

VIP-klasa.plEksport do Rosji, Białorusi, Kazachstanu

EKSPORT TOWARÓW DO BIAŁORUSI, ROSJI I KAZACHSTANU

Jednym z celów naszej działalności jest wspieranie polskich przedsiębiorców przy organizacji eksportu do krajów Wschodnich. Oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą Państwu przebić się na rynek wschodni, odszukać tam wielu nowych klientów i efektywnie prowadzić interesy.

Tłumaczenie dokumentów na język rosyjski. Usługa niezbędna jest podczas eksportu towarów do Białorusi i Rosji. Nasi specjaliści przetłumaczą biznesową korespondencję, kontrakty, umowy, faktury, jak również eksploatacyjną i techniczną dokumentację produktów, przeznaczonych na handel.

Stworzenie strony internetowej w języku rosyjskim. Jako najprostsze rozwiązanie proponujemy tłumaczenie Państwa witryny internetowej na język rosyjski. Jako rozwiązanie kompleksowe, radzimy stworzyć odrębną witrynę na domenie wschodniej (BY, RU, UA) i uruchomić ją na serwerze w Rosji lub na Ukrainie.

Reklama w Internecie rosyjskojęzycznym. Ta usługa obejmuje umieszczenie ogłoszeń i innej reklamy w Internecie rosyjskojęzycznym, jak również prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie na Wschodzie. Dzięki zrealizowaniu usługi, o Państwa firmie i towarach dowiedzą się setki tysięcy internautów z Rosji, Kazachstanu, Białorusi, Ukrainy i innych państw wschodnich.

Dostawa towarów na Wschód. W większości przypadków małym firmom na Wschodzie ciężko przygotować się do realizacji importu i uruchomienia procedur celnych. Dlatego jeśli macie Państwo stałych odbiorców na Wschodzie, możemy zostać Państwa przedstawicielem, dostarczając do odbiorców towary szybko i wygodnie.

Założenie działalności na Wschodzie. Razem z partnerami biznesowymi z Rosji i Białorusi świadczymy kompleks usług skierowanych na uruchomienie działalności w tych krajach, zaczynając od przygotowania dokumentów założycielskich, aż do prowadzenia księgowości nowej firmy.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

© 2010-2017. VIP-klasa.pl